You are currently viewing Chętnie przygotowuję wizualizację dla moich klientów

Chętnie przygotowuję wizualizację dla moich klientów

Moja mam zrobiła mi super niespodziankę na moje dwudzieste urodziny. Od jakiegoś czasu chciałam coś zmienić w swoim życiu. Interesowałam się wystrojem wnętrz i nawet studiowałam ten kierunek. Mama w prezencie na urodziny zapisała mnie na kurs wizualizacji wnętrz. Kiedy zobaczyłam jaki prezent od niej dostałam byłam bardzo szczęśliwa. Już kiedyś zastanawiałam się  na tym kursem ale wiem, ze sporo kosztował więc tym bardziej byłam mamie wdzięczna, że złożyła się z moją rodziną na prezent, który na pewno przyda mi się w przyszłości.

Przygotowuję ciekawe wizualizacje wnętrz

wizualizacje wnętrz - tanie w lublinieChciałabym pracować w zawodzie i dodatkowe kursy, szkolenia i moja wiedza zdobyta w trakcie studiów na pewno mi w tym pomoże. Wielu klientów w dzisiejszych czasach korzysta z pomocy architektów wnętrz. Społeczeństwo jest coraz bogatsze i zwraca uwagę na przytulne wnętrze, w którym chce mieszkać. Nie każdy umie dopasować meble czy styl do swojego wnętrza. Ja chciałam pomagać moim klientom i pracować w swojej firmie. Chciałam być niezależna i kurs wizualizacji wnętrz na pewno mi w tym pomoże. Szkolenie było bardzo interesujące. Wiele się na nim nauczyłam. Kiedy byłam gotowa na założenie firmy postanowiłam się ogłosić, że będę przygotowywać tanie projekty dla swoich klientów. Wystarczyło, że klienci , którzy szukali projektanta wpisali w wyszukiwarce wizualizacje wnętrz – tanie w lublinie i wówczas pojawiała im się moja firma. Na początku miałam mało zgłoszeń ale wiedziałam, że trzeba czasu żeby firma się rozkręciła. Z dnia na dzień było ich coraz więcej i udało mi się już zdobyć zaufanie moich klientów. Moje wizualizacje im się podobały. Starałam się do każdego projektu podejść profesjonalnie. Słuchałam uwag ze strony klientów bo to wnętrze miało im się najbardziej podobać.

Moja firma całkiem fajnie się rozwijała a ja mogłam się już śmiało z mojej pracy utrzymywać. Jeszcze studiowałam i na bieżąco zdobywałam cenne doświadczenie. Byłam wdzięczna mojej rodzinie za cudowny prezent, który pomógł mi działać w tym biznesie przed ukończeniem studiów. Klientom podobały się moje pomysły i wizualizacje i chętnie polecali mnie wśród swoich znajomych czy w rodzinie. Starałam się na bieżąco kształcić i zdobywać nowe umiejętności, które mogłabym przekazywać moim klientom kiedy przygotowywałam dla nich projekty wnętrz.