You are currently viewing Chciałam kupić luksusowy dom w Radziejowie

Chciałam kupić luksusowy dom w Radziejowie

Jakiś czas temu zdecydowałam o przeprowadzce. Miałam już dosyć swojego dotychczasowego życia i potrzebowałam zmian. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się przeprowadzić do Radziejowa, ponieważ jest to moja rodzinna miejscowość, miałam tam dużo znajomych, przyjaciół i w sumie nie wiem czemu, w ogóle wcześniej wyprowadziłam się z tego miasta. Jednak stało. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć odpowiedni dla mnie dom, w którym będę mogła zamieszkać. 

Znalazłam ofertę luksusowego domu na sprzedaż

luksusowy domy na sprzedaż w radziejowieZależało mi na tym, aby kupić duży i luksusowy dom, ponieważ dusiłam się w mieszkaniu w bloku i nie chciałam już gnieździć się w dwóch pokojach i z małą łazienką. Do planowanej przeze mnie przeprowadzki brakowało jeszcze kilku miesięcy, ale już teraz rozglądałam się za domami, które byłyby w stanie sprostać moim oczekiwaniom i wymaganiom. To okazało się bardzo dobrą opcją, ponieważ dosyć szybko znalazłam luksusowy domy na sprzedaż w Radziejowie. Od razu zadzwoniłam do obecnych właścicieli tego mieszkania i umówiłam się na oglądanie tej nieruchomości. Oferta wydawała mi się bowiem bardzo przystępna. Dom był wystawiony na sprzedaż w bardzo przystępnej cenie, którą można było negocjować. Bardzo ważne było również dla mnie to, że był on kompletnie urządzony i można było od razu w nim zamieszkać. Składał się on z kilku pokoi i dwóch dużych, przestronny łazienek. Nie mniej istotna była również duża kuchnia z aneksem jadalnianym. W mieszkaniu znajdowały się wszystkie sprzęty AGD, a także część mebli w pokojach. Na żywo mieszkanie wyglądało równie ładne, jak na zdjęciach, dlatego ostatecznie zdecydowałam się je zakupić. I muszę przyznać, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Udało mi się wynegocjować bardzo dobrą cenę, formalności nie trwały długo, ponieważ zapłaciłam za dom gotówką i już wkrótce mogłam się do niego wprowadzać.

Byłam bardzo zadowolona z zakupionej przez siebie nieruchomości. Wielką zaletą tego luksusowego domu było to, że posiadał on wbudowany system monitoringu, a także bardzo duży, przestronny ogródek, w którym były posadzone wysokie drzewa, które odgradzały mnie od sąsiadów i mogłam czuć się naprawdę komfortowo. Żałuję tylko, że wcześniej nie zdecydowałam się na przeprowadzkę, ale może wtedy nie kupiłabym tak dobrego domu.