You are currently viewing Budżetowa aplikacja podsłuchowa na telefon

Budżetowa aplikacja podsłuchowa na telefon

Nasza agencja zawsze była dość niewielka, w porównaniu do większości dużych firm detektywistycznych z okolicy, i rzadko zajmowała się dochodzeniami wysokiego priorytetu. Nie mieliśmy więc do tej pory potrzeby wyposażania personelu w zaawansowane urządzenia, zarówno ręczne jak i elektroniczne, aczkolwiek w inwentarzu znajdowało się kilka sztuk nowoczesnych narzędzi detektywistycznych, używanych bardzo sporadycznie.

Najlepszy budżetowy program monitorujący połączenia

tani podsłuch na telefonNiedawno rozpoczęte postępowanie wymagało jednak użycia narzędzi których nie posiadaliśmy na stanie. Jednym z takich narzędzi był program monitorujący połączenia telefoniczne, który okazał się być niezbędny w trakcie prowadzenia dochodzenia. Aplikacje monitorujące są jednak bardzo kosztowne, zwłaszcza te najbardziej wyspecjalizowane i rozbudowane, dlatego też zdecydowaliśmy się zaopatrzyć w tani podsłuch na telefon, przeznaczony pod najbardziej rozpowszechnione systemy operacyjne. Nie jest to w żadnym wypadku program nieskuteczny, gdyż umożliwia monitorowanie połączeń z bardzo wysoką dokładnością dźwięku, oraz ich łatwą rejestrację na nośniku danych. Nie posiada on jednak zaawansowanych funkcji, jakie czasem są zawierane w najbardziej profesjonalnych aplikacjach. Dla osób niezaznajomionych z pracą programów monitorujących jest to jednak zaleta, gdyż aplikacja nie należy do szczególnie trudnych w obsłudze, i może być z łatwością opanowana przez operatorów którzy wcześniej nie mieli okazji wykorzystywać takiej aplikacji. Z racji iż jest to program zajmujący bardzo niewielką ilość zasobów systemowych urządzenia, jego wykrycie jest bardzo trudne, i wymaga interwencji technika zaznajomionego z infrastrukturą systemu operacyjnego. Nie jest to jednak program uniwersalny, i może działać nieprawidłowo na systemach nieobsługiwanych lub starszych iteracjach, aczkolwiek niemal wszystkie nowoczesne urządzenia komunikacyjne i mobilne mogą być z jego pomocą monitorowane.

Przystępna cena jest równie dużą zaletą, zwłaszcza dla tych agencji które nie mogą pochwalić się zbyt dużym budżetem, jaki może przeznaczony być na wyposażenie i narzędzia elektroniczne. Jest to więc idealna aplikacja wejściowa dla wszystkich pracowników agencji detektywistycznych zaczynających wykorzystywanie takich programów.