You are currently viewing Brwi permanentne w Kołobrzegu

Brwi permanentne w Kołobrzegu

 

Piękne, naturalne brwi to marzenie wielu kobiet. Niestety nie wszystkie mogą cieszyć się takimi brwiami. Jedną z przyczyn jest genetyka a drugą przyczyną może być choroba. Jednak nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia i teraz każda kobieta może cieszyć się pięknymi brwiami.

Co to jest permanentny makijaż?

makijaż permanentny brwi – kołobrzegMakijaż permanentny jest już powszechnie znany i bardzo dużo osób korzysta z takiego rodzaju malowania się. Warto na początku wyjaśnić kilka podstawowych zagadnień. Makijaż permanentny to makijaż stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiedniego pigmentu, który utrzymuje się od dwóch do nawet pięciu lat. Taka metoda jest bardzo podobna do tatuowania. Więc jeśli decydujemy się na makijaż permanentny brwi – kołobrzeg należy pamiętać, że nie zniknie on tak szybko z naszej twarzy. Wyżej wymieniony makijaż obejmuje okolicę oczu, ust i brwi. Możemy więc przez pięć lat, od rana do nocy, mieć pomalowane usta. Możemy mieć wykonaną precyzyjną kreskę na dolnej lub górnej powiece i możemy mieć perfekcyjne brwi. Warto wspomnieć, że taki makijaż jest najbardziej skierowany do osób, które z powodów zdrowotnych straciły włosy, a co za tym idzie brwi i rzęsy. Makijaż permanentny może dodać pewności siebie takim osobom oraz ukryć brak włosów i innych niedoskonałości, jak na przykład blizny. Oczywiście osoby zdrowe jak najbardziej mogą skorzystać z takich udogodnień. Wystarczą dwie wizyty aby mieć piękne brwi. Na pierwszej wizycie wstrzykiwany jest pigment, następnie w ciągu kilku tygodni pojawiają się strupy, które same odpadają. Na drugiej wizycie dodawany jest pigment w miejsca ubytku. Po dwóch wizytach można cieszyć się pięknymi brwiami przez kilka lat. Koszt permanentnego makijażu brwi rozpoczyna się od pięciuset złotych. Przed wyborem salonu kosmetycznego do wykonania takiego makijażu dowiedzmy się o nim jak najwięcej. Posłuchajmy opinii innych osób i zobaczmy zdjęcia wykonanych wcześniej brwi aby mieć pewność, że nikt nie zrobi nam tam krzywdy i nie będziemy musieli poprawiać brwi w innym salonie.

Przed zabiegiem na permanentne brwi pamiętajmy, że efekt utrzymuje się przez kilka lat. Dlatego odpowiedni wybór salonu kosmetycznego ma ogromne znaczenie. Kosmetyczka musi posiadać odpowiednią wiedzę oraz być przeszkolona z takiej metody makijażu.